Vi som deltog

Här kommer alla som deltar i marschen att skrivas in.

Om det är någon vi har missat att skriva in ber jag er att skicka ett e-mail med namn och bataljon till rikard1986@hotmail.com

Minnesceremoni på Nya Kyrkogården i Ystad

Johan Nyholm
Per Nilsson
Fredrik Strimell
Marcus Westdahl
Jerker Westdahl
Mats Jönsson
Tommy Mardell
James Enggren
Henrik Blieberg
Greger Kjellsson
Mikael Dehman
Helge Nilsson
Bengt Helm
Sven Willén
Magnus Willén
Anita Willén
Ernst Dahl
Marie Nilsson
Birgitta Nilsson
Louise Sjöström
Max Sjöström
Thomas Micha
Anna Persson
Christel Persson
Esther Mischa
Alvi Olsson
Jonas Hörgård
Rikard Johansson
Lars-Göran Nyholm
Jörgen Ferm

Etapp 1 Ystad – Anderslöv

Helge Nilsson
Jonas Hörgård
Lars-Göran Nyholm

Etapp 2 Anderslöv – Oxie

Jonas Hörgård
Andreas Holmberg
Lars-Göran Nyholm

Etapp 3 Oxie – Malmö – Hjärup

Mikael Ahlbin
Mats Andersson
Greger Johansson
Anders Wermén
Ronnie Svensson
Anders Ohlsson
Dan Lundh
Martin Aringer
Reinhold Wedin
Johnny Johansson
Sten Johnson
Björn Jansson
Peter Frykholm
Jesper Löfdahl
Crister Nilsson

Etapp 4 Hjärup – Lund – Löddeköpinge

Johan Bergqvist
Mikael Widvind
Hans Treuding
Tage Axner
Anne-Charlotte Alling
Mikael Sahlström
Sune Lind
Tommy Brånhede
Maximus Brånhede
Julius Hanmark
Jonathan Öhrling
Per Andersson
Tommy Aronsson
Bengt Mårtensson
Jörgen Norén
Fredrik Folkeryd
Anders Wermén
Helge Nilsson
Greger Johansson
Andreas Holmberg

Etapp 5 Löddeköpinge – Landskrona – Rydebäck

Jon Flood BA01 BA12 BA99 FS14 FS18
Thomas Borg L92 L100 L114
Torbjörn Westerberg LA04 FS22
Dan Lundh BA05 BA07 DB04 MA13 KS03
Fredrick Thörnqvist L106 JK01 BA02 BA05 FS13
Michael Welander KS18
Tim Nimsten L108 MA03 BA04 BA08 KS05
Erik Karlsson Gaza 1959
Christer Hallin C84
Sten Johnson bat XVIII K

Etapp 6 Rydebäck – Helsingborg

Daniel Månsson KS07 FS23
Andreas Holmberg KS05 KS08 LA04 FS15
Tommy Evander 81 C
Kristoffer Rahlskog KS05 KS07
Fredrik Stenberg LA04 KS18 EUTM01
Kristian Stenberg KS03 FS12/13 KS16 FS19/20 FS22
C-G Månsson KS02 L06
Dan Bergman 713 komp Går i minnet av Tom Bergman BA04 BA06 KS02 IA01
Fredrik Näslund FS10
Mikael Lindholm L108 DB03 KS01 KS04 LA02 FS10
Daniel Breimert FS20
Sven Thufvesson 5G 8G-K 18K 20K
Daniel Vendel KS14 KS15 FS20
Jerker Westdahl 80C FS20
Alvi Olsson Bosnien 2001 Bosnien 2005 Georgien 2007 Georgien 2009
Göte Enquist G01
Anders Ivarsson KS20
Lars-Inge Hulterström 18K
Greger Johansson BA04 BA06
Tomas Malm BA07 BA11, UNMIN CIVAOC, UNOMIG MILOBS, UNMIL CIVPOL
Kent Farman M68
Christer Andersson 58M 62M 62M
Robin Söderling KS14
Bo Bergman 18 K

Etapp 7 Helsingborg – Ängelholm

Joakim Bom BA01 BA04
Tomy Evander 81C
Dan Bergman Går i minnet av Tom Bergman BA04 BA06 KS02 IA01
Ingmar Fransson L100 L104
Thomas Berggren L94 L114
Bengt Paulsson G21
Magnus Björneskog KS06
Anders Lindskog L112 L114
Kristoffer Rahlskog KS05 KS07
Lottie Nordström L118 BA04 BA07

Etapp 8 Ängelholm – Båstad

Anders Hagström L94 L100 BA04

Etapp 9 Båstad – Gullbranna

Ralf Timback L112

Etapp 10 Gullbranna – Halmstad – Ringenäs (ÖS20)

Per Lennartsson L112 BA03
Peter Andersson L116 BA07 KS03
Mikael Ahlbin 74M 14L 15L
Anette Nilsson L112 JK03
P-G Dolk L100 L102 JK01 BA02
Daniel Månsson KS07 FS23
Andreas Holmberg KS05 KS08 LA04 FS15
Tinna Travel BA03 BA04
Fredrik Edén KS14 TD01 FS18 FS20
Roger Bladh L110 JK01
Christer Hallin C84
Tommy Gustavsson FS13 FS18 FS21 OMS01
Anders Eriksson BA01 BA03 KS07 KS09
Johan Johansson BA06 BA10 BA11
Lars Andersson BA10 EB01
Kenneth Lindberg L106 L116
Sven Nilsen L106
Susanne Blid SA01 SO03 BA08
Patrik Sellgren L92 L108 BA03 BA05 KS06 MNTC IA03
Gun Lindén 87C
Anna Sundberg L112
Stefan Amundson L100 L104 L118
Göran Molander L98, L110, L114, L118, LB01
Bertil Jönsson 72M 92L 96L 98L SA01 JK02 BA02 KS01
Gunilla Karlsson L96,L98
Carl Gustafsson KS02 IA01 LA02 FS13
Roberth Svensson JK04 JK06
Ralf Timback L112
Peter Backeus BA04 MA09
Annika Lundin L13 L110 L112 SO02 SO03 BA03 BA07 MA13 KS01 KS02
Per-Olof Wedin 70M 74M 74E L01 KS07 KS10 KS12 KS13 KS15 KS17 FS21
Andreas Reimers MA06
Gunnar Jönsson 52M 53C 55C 60M 91L BA07 KS01
Per Norman KS08 KS12 FS12
Magnus Kardin KS06 LA04
Mikael Bergman L106 L108 L110
Jörgen Åhlen L110 L116
Per Bergman FS25
Olle Jusonius FS25
Viktor Svemark La04 KS18 FS18
Mattias Nilsson L110 MA01
Andreas Andersson KS05
Greger Johansson BA04 BA06
Anders Stach
Daniel Sandberg
Madelen Andersson L114 BA01
Peter Samuelsson L108
Hans Henriksson 57C
Jörgen Malmqvist L108 L116
Patrick Larsson BA02 BA03 BA05 BA09

 

Etapp 11 Ringenäs – Falkenberg

Jens Markebjer BA01 BA03 SO03 L114

Etapp 12 Falkenberg – Varberg

Cristian Magnusson BA12 BA99 KS03
Andreas Finnilä KS05 KS06
Johan Johansson BA06 BA10 BA1
Anders Nilsson KS07 KS10 KS11 KS16
Niclas Andersson KS03 KS07 KS09
Sture Pettersson XIV Kongo XX Kongo
Johan Bengtsson KS12 FS13
Niklas Haglund KS02 KS04 KS07 KS14 KS20 FS14 FS20 FS24
Johan Svensson FS15 FS23
Johan Madsen LA05 SSP03
James Johansson 42C
Bengt Andersson Gaza Kongo 8:a
Tinna Travel BA03 BA04 BA05
Claes-Göran Bengtsson XII Kongo
Nils Oskarsson G01
Jackie Ragnarsson G02
Lars-Ingvar Lindblom C26 G25
Hans-Marcus K63-64
Peter Söderblom 86C 91L 92L SA01
Kurt Persson G04
Kristofer Nennestam KS05 KS12
Lennart Olsson K14 K16 C24 C26 C28
Christer Hallin C84
Karl-Henrik Weddig UNTSO UNMOGIP
Johan Sundin JK08 DB04 DB12 FS04
Lars-Åke Johansson G01
Marinette Bengtsson SO04 L98 L100 L108

Etapp 13 Varberg – Frillesås

Anders Nilsson KS07 KS10 KS11 KS16
Anita Asp 83C 92L 98L 100L MA03 KS10
Katharina Olsson 83C 92L

Etapp 14 Frillesås – Kungsbacka

Leif Kyldal L94 L100 BA01
Mikael Bodell 83C 91L 92L
Zandra Wennberg med bombhunden Derby FS24
Andreas Gustafsson KS05

Etapp 15 Kungsbacka – Mölndal – Göteborg

Richard Mellqvist KS04 IA03
Jonas Wall BA01 BA03
Jörgen Nilsson BA04 BA07
Marie Sjögren L106
Lennart Hammarstrand 71C 89C 90C KS04 ME02
Fredrik Samuelsson BA04 LA01
Mikael Bodell 83C 91L 92L
Andreas Andersson KS05
Anita Asp 83c 92L 98L 100L MA 03 KS 10
Zandra Wennberg med bombhunden Derby FS24
Ralf Timback L112
Anette Nilsson L112 JK03
Peder Nilsson KS05 IA03 LA02 KS15 FS17

Etapp 16 Göteborg – Hindås SISTA ETAPPEN

Anette Nilsson L112 JK03
Pontus Dymén FS18 FS21
Viktor Johnsson
Per Lennartsson L112 BA03
Anders Nilsson KS07 KS10 KS11 KS16
Tor-Björn Johansson L112
Ulrik Sixt L98 L100